Ta strona używa ciasteczek (cookies) zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celach statystycznych oraz do realizacji zamówień. Rozumiem

Portfolio

Dyplomy, certyfikaty

Wykonane na papierze ręcznie czerpanym dyplomy i certyfikaty są nie tylko ważnym, oficjalnym dokumentem, ale stanowią też piękną pamiątkę. Bardzo często wykonujemy dyplomy dla absolwentów szkół wyższych jako dodatkowy dokument, który eksponują w swoich gabinetach, kancelariach i biurach. Do dyplomów i certyfikatów możemy wykonać ozdobne tuby lub teczki dostosowane wielkością i stylem do dokumentu.Każdy druk możemy także opatrzeć lakową pieczęcią lub suchym tłoczeniem.

Akty lokacyjne, erekcyjne, założycielskie

Wykonujemy wszelkie dokumenty upamiętniające ważne wydarzenia, najczęściej rozpoczęcie różnych inwestycji np. wbudowanie kamienia węgielnego, rozpoczęcie budowy lub modernizacji, założenie fundacji itp. Na Państwa życzenie możemy także dostarczyć do zapakowania druków ozdobne tuby i teczki oraz metalowe tuby z grawerunkiem.

Stemple do laku

Wykonaliśmy wiele mosiężnych stempli dla różnych firm, instytucji i osób prywatnych. Nasze stemple towarzyszyły wielu ważnym wydarzeniom m.in. rocznicom nadania praw miejskich, obronom tytułów naukowych, uroczystościom ślubnym, wręczaniu prestiżowych nagród, podziękowań i wielu innym.

Lakowe pieczątki

Wykonujemy bardzo dużo pieczęci lakowych dla firm, instytucji i osób prywatnych. Nasze pieczęcie zdobią dyplomy uczelni wyższych, naukowe, a także zaproszenia, certyfikaty, podziękowania i inne okazjonalne druki. W portfolio pokażemy najciekawsze z nich.

Zaproszenia

Zaproszenia na papierze ręcznie czerpanym to jeden z najczęściej sprzedających się produktów. W katalogu tym można zobaczyć nasze wybrane realizacje.

Podziękowania

Najczęściej zamawiane są podziękowania dla rodziców na ślub, ale wykonujemy też inne podziękowania np. dla nauczycieli, pracowników, darczyńców itp.

Życzenia, gratulacje

Przygotowujemy wyjątkowe, indywidualne druki na przeróżne okazje m.in. urodziny, rocznice, narodziny, jubileusze.

Inne druki

Przykłady różnych druków, jakie wykonaliśmy na papierze ręcznie czerpanym.

Papeterie

Papeterie z papieru czerpanego w wersji upominkowej pięknie zapakowane, z dedykacją lub do własnego użytku dowolnie skompletowane kartki i koperty.

Tuby ozdobne

Wykonane przez nas tuby ozdobne były świadkiem niejednej uroczystości. Wykorzystywano je do zabezpieczenia zwiniętych w rulon druków, ale także jako ozdobny element np. zaproszenia. Najczęściej zamawiane są tuby A4 w czterech podstawowych kolorach papierów ozdobnych (ecru, bordo, granat, brąz), ale wykonaliśmy też tuby w innych formatach, z różnych papierów ozdobnych, z nadrukiem a także tuby metalowe z grawerunkiem.

Suche tłoczenia

Odciśnięta w papierze sucha pieczęć jest nie tylko piękna ale i funkcjonalna. Wspaniale wygląda jako ozdoba np.papeterii, czy zaproszenia ale może także występować w roli znacznika autentyczności dokumentu. Wykonujemy bardzo różne wzory suchych tłoczeń na najróżniejsze okazje. Kilka przykładów naszych prac zamieszczamy w tym folderze.